Praca: Młodszy Technolog

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości opakowań, preform PET i zamknięć o Europejskim zasięgu przeznaczonych dla kosmetyków, chemii gospodarczej, produktów spożywczych, wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety. Posiadamy ponad 27 -letnie doświadczenie, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Gazele Biznesu 2018, Diamenty Miesięcznika FORBES 2018, Brylanty Polskiej Gospodarki i I miejsce w rankingu Firmy Rodzinne Forbes’a 2019.

Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które dołączą do naszego zespołu.

Młodszy Technolog
Miejsce pracy: Zielona Góra

WYMAGANIA:

  • Znajomość procesu przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Doświadczenie w produkcji opakowań PET mile widziane
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Ogólna wiedza techniczna z zakresu budowy maszyn
  • Umiejętność czytania dokumentacji i schematów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją
  • Mile widziane zaświadczenie o niekaralności

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym pod kątem parametrów technologicznych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych
  • Nadzorowanie i optymalizacja technologii stosowanej w produkcji bieżącej
  • Nadzór stanu dokumentacji technologicznej
  • Monitorowanie procesów  produkcyjnych
  • Współudział we wdrażaniu  nowych produktów i  linii produkcyjnych

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Po 3-miesięcznym okresie próbnym umowa o pracę na pełny etat
  • Przeszkolenie na danym stanowisku
  • Wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa
  • Bony na święta, karta OkSystem