Praca: Młodszy specjalista służby celno-skarbowej (z-góra,olszyna,rzepin,świecko,gorzów wlkp.)

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Młodszy specjalista służby celno-skarbowej (z-góra,olszyna,rzepin,świecko,gorzów wlkp.)
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0042
OBOWIĄZKI:
zgodnie z załączoną informacją o naborze:https://www.lubuskie.kas.gov.pl/izba-administracji-skarbowej-w-zielonej-gorze/ogloszenia/nabor/oferty-pracy?p_p_id=mfportalbipisusjafrontend_WAR_mfportalbipisusjaportlet&p_p_lifecycle=0&p_p_state=normal&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-2&p_p_col_count=1&_mfportalbipisusjafrontend_WAR_mfportalbipisusjaportlet_jspPage=%2Ffrontend%2Fview_article.jsp&_mfportalbipisusjafrontend_WAR_mfportalbipisusjaportlet_redirect=https%3A%2F%2Fwww.lubuskie.kas.gov.pl%2Fizba-administracji-skarbowej-w-zielonej-gorze%2Fogloszenia%2Fnabor%2Foferty-pracy%3Fp_p_id%3Dmfportalbipisusjafrontend_WAR_mfportalbipisusjaportlet%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-2%26p_p_col_count%3D1&_mfportalbipisusjafrontend_WAR_mfportalbipisusjaportlet_articleId=10450492
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Szczegóły dot.wymagań zamieszczone na: www.lubuskie.kas.gov.pldokumenty należy składać do 12 lutego 2021 w zamknietej kopercie z dopiskiem"Postępowanie kwalifikacyjne do Słuzby Ceno-Skarbowej w Lubuskim Urzędzie Celno-Skarbowym" oraz ewentualne preferowane miejsce pełnienia służby. NIE PODLEGAJĄ ROZPATRZENIU OFERTY SKŁADANE DROGĄ ELEKTRONICZNĄ z wyjątkiem opatrzonych podpisem elektronicznym.

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 608 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli