Praca: Młodszy specjalista (dział zarządzania środowiskiem)

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Młodszy specjalista (dział zarządzania środowiskiem)
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/24/0497
OBOWIĄZKI:
wg zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: obsługa komputera- program MS Office (Word, Excel)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sprzedawca

- szkolenie bhp i ppoż.,- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa,- nauka obsługi kasy fiskalnej,- nauka obsługi terminala płatniczego,- nauka eksponowania towarów,- nauka składania zamówień. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie | Świebodzin | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Sprzedawca

obsługa klientówSprzedaż wyrobów Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach | Świebodzin | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)

- utrzymanie czystości na własnych zasobach, - sprzątanie klatek schodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: zasadnicze branżowe Wymagania inne: