Praca: Młodszy Specjalista ds. Aplikacji Sprzedażowych i Logistycznych

Młodszy Specjalista ds. Aplikacji Sprzedażowych i Logistycznych
Miejsce pracy: Zielona Góra
Czym będziesz się zajmować?
  • Diagnostyką, określaniem źródeł i rozwiązywaniem problemów w zakresie aplikacji systemowych w kontekstach: całego systemu ERP, automatyki magazynowej i urządzeń w sklepach stacjonarnych bezpośrednio związanych ze sprzedażą (urządzenia POS, kasy fiskalne, tablety),
  • Współpracą z dostawcami oprogramowania w zakresie błędów oraz podstawowych wdrożeń funkcjonalnych,
  • Przeprowadzaniem testów wprowadzanych funkcjonalności w aplikacjach,
  • Wsparciem użytkowników aplikacji systemowych w codziennej pracy,
  • Efektywną współpracą z innymi działami,
  • Inwentaryzacją uprawnień i dostępów do aplikacji oraz utrzymywaniem dokumentacji.

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Umiejętności analitycznego myślenia, diagnozowania problemów i samodzielności w ich rozwiązywaniu,
  • Komunikatywności i otwartości na pomoc współpracownikom,
  • Predyspozycji do pracy pod presją czasu w trybie wielozadaniowym,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, systematyczności, dokładności,
  • Ukończonych studiów lub bycia studentem ostatnich lat wyższych studiów technicznych (informatyczne lub pokrewne),
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz w obsłudze systemów ERP.
Oferujemy:
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki pracownicze
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zajęcia z języka angielskiego
  • przyjazna atmosfera
  • praca pełna wyzwań

Technik Farmaceutyczny [rekrutacja prowadzona online]

Obowiązki: wydawanie leków, doradzanie i udzielanie informacji pacjentom prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept realizacja celów sprzedażowych apteki monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie aptecznym przestrzeganie...

Firma: Apteka Dr.Max | Krosno Odrzańskie | dzisiaj

Firma: Apteka Dr.Max | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Magister Farmacji [rekrutacja prowadzona online]

Poszukujemy Magistra Farmacji na cały etat oraz dodatkowe godziny! Obowiązki: obsługa pacjentów na najwyższym poziomie sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych i aptecznych prawidłowe przyjmowanie i realizowanie recept zamawianie towaru...