Praca: Młodszy specjalista ds. animacji kultury

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Młodszy specjalista ds. animacji kultury
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0131
OBOWIĄZKI:
a)koordynacja przedsięwzięć związanych z Programem artystycznym PRO ARTE w zakresie piosenki,b)inicjowanie i popularyzowanie działań edukacyjnych - muzycznych, animacyjnych i impresaryjnych.c)udział w opracowaniu wniosków o wsparcie finansowe do Narodowego Centrum Kultury i innych podmiotów,d)kreowanie polityki współpracy oraz budowanie relacji na wielu poziomach (lokalnym i ponadlokalnym),e)współpraca z partnerstwami, organizacjami pozarządowymi, organizacjami nieformalnymi,g)organizacja przedsięwzięć oraz wydarzeń (m.in. spotkań roboczych, konferencji, eventów informacyjnych) h)prowadzenie impreseriatu realizowanych wydarzeń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B
Uprawnienia: Biegła obsługa komputera w szczególności Word, Excel

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, prawo jazdy kat. B, biegła obsługa komputera w szczegolności Word, Excel, mile widziane wykształcenie muzyczne,mile widziane doświadczenie w pracy w instytucjach kultury

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze