Praca: Młodszy specjalista ds. analiz (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Młodszy specjalista ds. analiz (K/M)
Miejsce pracy: Świebodzin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie analizy danych historycznych, trendów, sezonowości, analiza odchyleń, wyjaśnianie różnic budżetowych
  • Opracowywanie raportów, prezentacji, zestawień
  • Sporządzanie analiz i raportów wspierających management w podejmowaniu decyzji
  • Nadzór nad wskaźnikiem realizacji zamówień

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe; mile widziani absolwenci kierunków ścisłych
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na kontakt mailowy
  • Bardzo dobra znajomość Excela (warunek konieczny)
  • Wysokie umiejętności interpersonalne
  • Dobre umiejętności organizacji pracy własnej