Praca: Młodszy programista frontend

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Młodszy programista frontend
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/24/0415
OBOWIĄZKI:
wg zawodu
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Spedytor

Zakres obowiązków: Obsługa klientów w organizacji transportów, Budowanie relacji z klientami i pozyskiwanie nowych, Kontrola procesów spedycyjnych. Wymagania: Min. 1 rok doświadczenia w spedycji/transportach, Znajomość sektora transportowego, Mile widziana...

Firma: Praca.pl Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownik Punktu Usługowego

Opis stanowiska praca w punkcie usługowym zlokalizowanym w centrum handlowym dorabianie kluczy drobne naprawy zegarmistrzowskie naprawa obuwia Wymagania mile widziane doświadczenie techniczne i w handlu dokładność, sumienność komunikatywność i...

Firma: Minit Polska Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Technik pomiarowy

Do zadań pracownika należeć będzie m.in.: praca w laboratorium pomiarowym długości i kąta, obsługa współrzędnościowych maszyn pomiarowych, mikroskopu, profilometru, wysokościomierza, konturografu, formtestera i podstawowych narzędzi kontrolno...

Firma: Lumel Alucast Sp. z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj