Praca: Młodszy Kucharz / Pomocnik Kucharza (k/m)

Młodszy Kucharz / Pomocnik Kucharza (k/m)
Miejsce pracy: Świebodzin

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego, w jednej z kluczowych lokalizacji poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych (ubezpieczenie grupowe, pakiet lekowy, dodatek za obecność, dodatek rehabilitacyjny)

Dlatego zapraszamy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Kucharz (k/m)

(żywienie zbiorowe/zamknięte)

Zostaw nam swoje CV – kliknij przycisk Aplikuj!

Lub skontaktuj się z nami: 539 526 610

Oferujemy:
  • Dobre warunki zatrudnienia – TERMINOWE WYPŁATY!
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji
  • Praca na jedną zmianę (poniedziałek – piątek)
  • Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy
  • Świetną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
  • Benefity pozapłacowe
  • Profesjonalne szkolenia
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w gastronomii (preferowane: gastronomia zamknięta)
  • Wykształcenia gastronomicznego
  • Znajomości systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności (HACCP, GMP, GHP)
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji wśród współpracowników
  • Dobrej organizacja pracy
  • Silnej motywacji wewnętrznej i nastawienia na realizację celów
  • Książeczka SANEPID
Zadania:
  • Przygotowywanie dań zgodnie z założeniami menu management
  • Dbałości o jakość, smak i ekspozycję serwowanych dań
  • Kontrola dokumentów od dostawców towarów
  • Dbałości o porządek

Pomocniczy robotnik budowlany

- szkolenie bhp i ppoż. - zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji - podawanie materiałów - sprzątanie - przyuczenie do zawodu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie | Świebodzin | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Administrator baz danych

Czym będziesz się zajmować? Administracją i monitorowanie ciągłości działania systemów bazodanowych firmy, Opieką nad powierzonymi systemami serwerowymi, aplikacyjnymi i składowania danych, Wsparciem w utrzymaniu bezpieczeństwa infrastruktury...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Monter – Obchodowy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za : wykonywanie konserwacji, bieżących i awaryjnych napraw w zakresie węzłów cieplnych, lokalnych kotłowni oraz sieci cieplnych i przyłączy instalacji wewnętrznych, lokalizowanie oraz zgłaszanie usterek...

Firma: Elektrociepłownia „Zielona Góra” S.A. | Zielona Góra | wczoraj