Praca: Młodszy asystent/asystent/starszy asystent w sekcji higieny komunalnej

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Młodszy asystent/asystent/starszy asystent w sekcji higieny komunalnej
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0447
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie kontroli w zakresie nadzoru nad przestrzeganiem przepisów określających wymagania higieniczne i zdrowotne w szczególności dotyczących: higieny nieruchomości, zakładów pracy, instytucji, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej, osobowego i towarowego transportu kolejowego, drogowego i lotniczego oraz miejsc zbiorowego wypoczynku i rekreacji.Przygotowywanie dokumentów pokontrolnych, w szczególności projektów pism urzędowych, opinii, decyzji i postanowień. Rozpatrywanie skarg i interwencji; opracowywanie analiz i sprawozdań. Udzielanie informacji i porad w zakresie zapobiegania i eliminowania negatywnego wpływu czynników i zjawisk fizycznych, chemicznych i biologicznych na zdrowie ludzi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagane: wykształcenie wyższe mające zastosowanie w realizacji zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej tj. z zakresu ochrony środowiska, bezpieczeństwa i higieny pracy lub pokrewne; dobra znajomość obsługi komputera (Pakiet Office); znajomość zagadnień z zakresu Kodeksu postępowania administracyjnego; umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy własnej; rzetelność i odpowiedzialność; komunikatywność; wysoka kultura osobista;

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 022 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze