Praca: Mechanik

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Mechanik
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/0143
OBOWIĄZKI:

Konserwacja,naprawa i obsługa techniczna pojazdów mechanicznych.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Konieczne doświadczenie zawodowe na stanowsiku mechnik samochodowy. Oferta pracy w ramach umowy o organizację prac interwencyjnych nr PR.5601.23.2021.MH

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli