Praca: Mechanik utrzymania ruchu/ mechanik liniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Mechanik utrzymania ruchu/ mechanik liniowy
Miejsce pracy: Kargowa
Numer: StPr/21/1253
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:dokonywanie bieżących napraw i usuwanie usterek maszyn, urządzeń i instalacji (m.in. pneumatycznych i hydraulicznych) w zakresie mechaniki i elektryki (podstawy),dokonywanie prewencyjnych przeglądów technicznych maszyn i urządzeń,aktywne zaangażowanie w przedstawianie pomysłów i realizację projektów zmierzających do zwiększania bezpieczeństwa i efektywności,sprawdzenie poprawności działania maszyn i urządzeń po przeprowadzonych pracach, prawidłową obsługę maszyn i oprzyrządowania zgodnie z instrukcjami obsługi i bezpieczeństwa pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: Eksploatacja sieci i instalacji cieplnych wraz z urządzeniami pomocniczymi, o przesyle ciepła powyżej 50 kW
Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
Uprawnienia: Eksploatacja kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi
Uprawnienia: znajomość podstaw elektroniki
Uprawnienia: dobra obsługa komputera
Uprawnienia: Znajomość rysunku technicznego

Wymagania inne:

wykształcenie zasadnicze,Znajomość rysunku technicznego, Eksploatacja kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, Eksploatacja sieci i instalacji cieplnych wraz z urządzeniami pomocniczymi, o przesyle ciepła powyżej 50 kW, Eksploatacja urządzeń, dobra obsługa komputera, znajomość podstaw elektroniki, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV, wraz z urządzeniami pomocniczymi, podstawowa wiedza z zakresu sterowania urządzeniami, pneumatyki oraz elektronikiinicjatywa i umiejętności aktywnej współpracyWynagrodzenie adekwatne do pełnionych obowiązków/zajmowanego stanowiska.

Miejsce pracy:

Kargowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze