Praca: Mechanik samochodowy

Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra
Mechanik samochodowy
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: 54/4/2022
OBOWIĄZKI:
pomoc przy naprawach samochodowych i ciężarowych, obsługa samochodów osobowych i ciężarowych, serwis samochodów, prace warsztatowe i drobne prace kosmetyczne, dbanie o porządek w warsztacie, pomoc przy wymianie opon
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

chęć do pracy i zaangażowanie mile widziane oraz wykształcenie zawodowe

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Młodzieżowe Biuro Pracy Zielona Góra