Praca: Mechanik samochodowy sekcji gospodarki transportowej wydziału techniki i zaopatrzenia

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Mechanik samochodowy sekcji gospodarki transportowej wydziału techniki i zaopatrzenia
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/21/0694
OBOWIĄZKI:
1. ustalanie i weryfikoanie usterek w pojazdach;2. Dokonywanie napraw i obsługi technicznej pojazdów; 3. Konserwacja i naprawa pojazdów;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne, kierunek: mechanika pojazdowa

Wymagania inne:

Poziom wykztałcenia : zawoodwe, techniczne z zakresu mechaniki pojazdowej;Doświadczenie zawodowe : udokumentowane dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie napraw pojzdów;znajomość budowy i zasad dzialania wszystkich zespołów i układów pojazdu;Umiejetność diagnozowania usterek w pojazdach;Dobra organizacja pracy, dokładnosć i systematyczność;Umiejetność współpracy, kreatywność;Precyzja i samodzielność pracy;Wymagania pożadane :- umiejetnosć naprawy ogumienia;- znajomosć elektromechaniki pojazdowej;- prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 307 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim