Praca: Mechanik samochodowy sekcji gospodarki transportowej wydziału techniki i zaopatrzenia

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Mechanik samochodowy sekcji gospodarki transportowej wydziału techniki i zaopatrzenia
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/20/0800
OBOWIĄZKI:
1. Ustalanie i weryfikacja awarii pojazdów2. Dokonywanie napraw pojazdów3. Konserwacja i naprawa pojazdów4. Wymiana olejów, płynów eksploatacyjnych, filtrów5. Wymiana ogumienia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: mechanika pojazdowa
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Wymagania konieczne :1. poziom wykształcenia : zawodowe, techniczne z zakresu mechaniki pojazdowej;2. doświadczenie zawodowe : udokumentowane dwuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie napraw pojazdów3. znajomość budowy i zasad działania wszystkich zespołów i układów pojazdu4. uprawnienia : prawo jazdy kat. B5. umiejętność diagnozowania usterek w pojazdach6. dobra organizacja pracy, precyzja i samodzielność7. umiejętność współpracy, kreatywność

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 307 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim