Praca: Mechanik maszyn rolniczych

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Mechanik maszyn rolniczych
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/1326
OBOWIĄZKI:
naprawa maszyn rolniczych, naprawa samochodów terenowych, serwis maszyn
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe/zawodowe/ średnie mechanik, prawo jazdy kat B

Miejsce pracy:

Nowa Sól


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Stylista

Czym będziesz się zajmować? Przygotowywaniem stylizacji dla sesji e-commerce oraz wizerunkowych na potrzeby sklepu Modivo i eobuwie.pl, Ścisłą współpracą z fotografami, modelami, stylistami fryzur oraz makijażystami podczas codziennych zajęć, Bieżącym...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Customer service specialist z jęz. słoweńskim

Wsparcie mailowe oraz telefoniczne (połączenia przychodzące) klientów słoweńskojęzycznych Analiza potrzeb klientów Rejestrowanie zgłoszeń w systemie oraz aktualizacja statusu Zapewnianie wysokich standardów obsługi klienta Bardzo dobrej znajomości...

Firma: LeasingTeam Professional | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Inżynier budowy

W pracy będziesz odpowiadać za: prowadzenie dokumentacji budowy; bezpośredni dozór nad wykonywanymi pracami budowlanymi; nadzór nad jakością i terminowością wykonanych prac; weryfikację dokumentacji projektowej oraz zgłaszanie nieścisłości w...

Firma: W.P.I.P Sp. z o.o. Sp.K. | Nowa Sól | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ