Praca: Manewrowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Manewrowy
Miejsce pracy: Czerwieńsk
Numer: StPr/21/2287
OBOWIĄZKI:
Manewrowy jest odpowiedzialny za łączenie i rozłączenie wagonów i pojazdów trakcyjnych, obsługiwanie zwrotnie, wykonywanie prac bezpośrednio związanych z zestawiniem, odstawieniem i dostawieniem wagonów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane doświadczenie na stanowisku manewrowego, mile widziane uprawnienia manewrowego.

Miejsce pracy:

Czerwieńsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze