Praca: Magazynier

EUROCASH LOGISTYKA:

To nowoczesne Centra Dystrybucyjne zlokalizowane na terenie całej Polski. Dzięki ich rozmieszczeniu i sprawnej pracy, towary dostarczane są aż do 14 tysięcy klientów. Siłę Eurocash Logistyka tworzy ponad 3500 pracowników.

Aktualnie do naszego zespołu, poszukujemy osoby na poniższe stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Nowa Sól
KLUCZOWE ZADANIA:
  • Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku będzie realizacja zleceń zgodnie z zamówieniem (kompletacja towaru) oraz właściwe zabezpieczenie i przygotowanie do wysyłki.
IDEALNY KANDYDAT POWINIEN:
  • Posiadać aktualną książeczkę zdrowia do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Posiadać uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
  • Być dyspozycyjny – zmianowy tryb pracy.
NA TYM STANOWISKU ZAPEWNIAMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia,
  • Pakiet świadczeń dodatkowych, m.in.:
    • Pikniki letnie oraz atrakcje dla rodziny;
    • Paczki i bony na Święta;
    • Kolonie letnie i konkursy rysunkowe dla dzieci Pracowników;
    • Program stypendialny dla dzieci Pracowników;
    • Ubezpieczenie grupowe;
    • Prywatna opieka medyczna Medicover;
    • Karty sportowe;
    • Imprezy świąteczne;
    • Losowania biletów na wydarzenia sportowe i kulturalne.
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eurocash S.A. z siedzibą w Komornikach (62-052) przy ul. Wiśniowej 11. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych, w tym o przysługujących Pani/Panu prawach, dostępne na stronie www.kariera.eurocash.pl

Robotnik ogólnobudowlany

Docieplanie budynków, malowanie, szpachlowanie, tynkowanie i murowanie.Praca jednozmianowa 7:00-15:00. Wymagania inne: Min. roczne doświadczenie w pracach budowlanych ( malowanie, tynkowanie, murowanie, docieplenia budynków). Umiejętność pracy w grupie.

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli | Nowa Sól | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Operator maszyn sterowanych numerycznie

Do zadań pracownika należeć będzie m.in.: obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie (CNC), dbanie o prawidłowy przebieg procesu, kontrole jakości wyprodukowanych części, dokumentowanie prac zgodnie z wymaganymi procedurami, dbanie o porządek w miejscu...

Firma: Lumel Alucast Sp. z o.o. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Zastępca Kierownika Biura Bezpieczeństwa

Czym będziesz się zajmować? Koordynowaniem pracy podległego zespołu pracowników Wdrożeniem oraz szkoleniem nowych pracowników, Sporządzaniem raportów, zestawień, analiz procesów, Nadzorowaniem pracy firmy ochroniarskiej oraz porządku na terenie Firmy,...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | wczoraj