Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Magazynier
Miejsce pracy: Dąbie
Numer: StPr/21/0920
OBOWIĄZKI:
Pakowanie paczek
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Dąbie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim

Sprzedawca samochodów

Do Twoich obowiązków należeć będzie: sprzedaż samochodów nowych, używanych lub flotowo (w zależności od indywidualnych predyspozycji) realizacja planów sprzedażowych, aktywne pozyskiwanie klientów, obsługa procesu sprzedaży wg. obowiązujących...

Firma: MOTOKARIERA S.C. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Key Account Manager

Opis stanowiska: opieka nad klientami strategicznymi (rynki zagraniczne); budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji ze strategicznymi partnerami firmy oraz podwykonawcami; aktywne poszukiwanie i identyfikowanie możliwości biznesowych; negocjowanie umów,...

Firma: Ekoenergetyka-Polska S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Magazynier - branża motoryzacyjna

Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu Praca ze skanerem Utrzymywanie porządku na magazynie Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej Wykształcenie związane z branżą motoryzacyjną Podstawowa znajomość części motoryzacyjnych...

Firma: OPOLTRANS Spółka z o.o. | Zielona Góra | dzisiaj