Praca: Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Magazynier
Miejsce pracy: Nowe Miasteczko
Numer: StPr/22/0231
OBOWIĄZKI:
Obsługa urządzeń magazynowych, przygotowanie maszyn i urządzeń do pracy, obsługa i nadzór nad urządzeniami, wykonywanie prac porządkowych; rozładunek, załadunek towaru, pomoc przy produkcji, obsługa ładowarki, wózka widłowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak

Wymagania inne:

Mile widziany kurs na wózki widłowe oraz kurs obsługi ładowarki

Miejsce pracy:

Nowe Miasteczko

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli