Praca: Magazynier

Zapraszamy do firmy specjalizującej się w logistyce, magazynowaniu i transporcie zaopatrzenia dla znanej sieci sklepów budowlanych i ogrodniczych. Poszukujemy energicznych osób na stanowisko pracownika magazynowego!
Magazynier
Miejsce pracy: Świebodzin
Co oferujemy?
  • Zarobki sięgające nawet 6300 zł netto! (pamiętaj, że dla studentów stawka brutto=netto)
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie.
  • Bonusy w postaci darmowej kawy, herbaty, automaty z tanimi obiadami (12zł).
  • Praca od poniedziałku do piątku w wygodnym systemie 2-zmianowym (06:00-14:00; 14:00-22:00).
  • Możliwość pracy w soboty – dodatkowo płatne nadgodziny!
  • Zorganizowany transport do pracy.
  • Tygodniowe zaliczki na poczet wynagrodzenia.
  • Wsparcie konsultantów OTTO.
  • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.
Obowiązki:
  • Rozładunek i załadunek towaru.
  • Obsługa ręcznych wózków paletowych oraz innych pomocy ręcznych.
  • Obsługa wózków niskiego składowania.
  • Przyjmowanie, transport i rozmieszczanie ładunku na magazynie i w regałach wysokiego składowania.
  • Kompletacja oraz pakowanie zamówień.
  • Praca ze skanerem.
  • Praca przy przenośnikach rolkowych.
  • Praca przy maszynach owijających paletę z towarem folią stretch oraz innych wykorzystywanych w procesach magazynowych.
Wymagania:
  • Posiadanie prawa jazdy kat. B lub aktualnych uprawnień UDT.
  • Zaangażowanie i sumienność.