Praca: Lider customizacji

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Lider customizacji
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/22/1921
OBOWIĄZKI:
- odpowiedzialność za wszystkie etapy projektu od fazy wstępnej do uruchomienia produkcji;- stały kontakt z klientem wewnętrznym pod kątem współpracy ws. wymagań związanych z wdrożeniem produktu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: mechaniczne
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: znajomość techniki świetlnej
Uprawnienia: dobra znajomość podstaw elektrotechniki

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze