Praca: Ładowacz nieczystości stałych

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Ładowacz nieczystości stałych
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/21/0379
OBOWIĄZKI:
- ZALADUNEK I ROZLADUNEK POJENIKOW Z NIECZYSTOŚCIAMI STAŁYMI NA/Z SAMOCHDOU SPECJALISTYCZNEGO,- OPRÓŻNIANIE POJEMNIKÓW Z ODPADAMI,- ŁADOWANIE NIECZYSTOŚCI STAŁYCH NA SAMOCHDÓW RĘCZNIE LUB ZA POMOCĄ NARZĘDZI PROSTYCH (ŁOPATA, WIDŁY, GRABIE ITP.),- ROZLADUNEK SAMOCHODÓW ZBIERAJĄCYCH NIECZYSTOŚCI STAŁE W MIEJSCU PRZEZNACZENIA
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim