Praca: Kwalifikowany Dowódca Zmiany (obiekt logistyczny)

Kwalifikowany Dowódca Zmiany (obiekt logistyczny)
Miejsce pracy: Sulechów
Nr ref.: 5.12
Zakres obowiązków:
  • Obsługa monitoringu
  • Kontrola pracowników
  • Ewidencja ruchu pojazdów
  • Obsługa komputera - obsługa poczty elektronicznej, znajomość pakietu Office)
Nasze wymagania:
  • Dyspozycyjność
  • Niekaralność
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Wpis na listę pracowników Kwalifikowanych
Mile widziane:
  • Orzeczenie o niepełnosprawności
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym
  • Wynagrodzenie w wysokości 24,00zł netto za godzinę
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju osobistego