Praca: Kurier rowerowy (dostawca) (m/k)

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Kurier rowerowy (dostawca) (m/k)
Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr ref.: KR/ZG/0521
Obowiązki:
  • czynności polegające na transporcie zapakowanych dań.
Wymagania:
  • własny rower,
  • telefon z systemem Android lub IOS i internetem,
  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność min. 40 rbh/miesiąc,
  • mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych bądź gotowość do jej wyrobienia.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy-zlecenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie + napiwki,
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
  • elastyczny grafik - sam decydujesz kiedy chcesz pracować,
  • odzież roboczą,
  • dostęp do benefitów pozapłacowych: karta Ok System, Allianz, Aviva.