Praca: Kupiec Obuwia

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Kupiec Obuwia
Miejsce pracy: Zielona Góra

Czym będziesz się zajmował?

  • Prowadzeniem korespondencji z dostawcami związanej z cenami, upustami, datami dostaw, jakością (zarówno w języku polskim, jak i angielskim).
  • Przygotowaniem oraz kontrolą zamówień  w języku polskim jak i angielskim,
  • Aktualizowaniem bazy danych związanych z zamówieniami,
  • Kontrolą harmonogramu dostaw,
  • Analizą statusu domówieni,
  • Zarządzaniem produktem od etapu otrzymania wzoru do momentu ostatecznego potwierdzenia,
  • Archiwizacją dokumentów oraz ich przekazywaniem odpowiednim działom w obrębie organizacji,
  • Poszukiwaniem nowych źródeł zaopatrzenia/ dostawców,
  • Budowaniem i podtrzymaniem profesjonalnych relacji ze wszystkimi dostawcami.
Czego oczekujemy od Ciebie?
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku Kupca,
  • Znajomość branży obuwniczej będzie dodatkowym atutem,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • Bardzo dobrej umiejętności obsługi komputera w zakresie MS Office (w szczególności dobrej znajomości Excel),
  • Wysokiego poziomu zdolności analitycznych oraz umiejętności negocjacyjnych,
  • Zainteresowania modą i bieżącymi trendami,
  • W przypadku zamieszkania poza Zieloną Górą możliwość pracy w modelu hybrydowym (do ustalenia indywidualnie).
Oferujemy:
  • karta Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki pracownicze
  • korzystne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zajęcia z języka angielskiego
  • przyjazna atmosfera
  • praca pełna wyzwań

Sprzedawca

OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia w obsłudze klienta mile widziane

Firma: SMYK S.A. | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Magazynier

KLUCZOWE ZADANIA: Zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku będzie realizacja zleceń zgodnie z zamówieniem (kompletacja towaru) oraz właściwe zabezpieczenie i przygotowanie do wysyłki. IDEALNY KANDYDAT POWINIEN: Posiadać aktualną książeczkę zdrowia do...

Firma: Eurocash S.A. | Nowa Sól | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Kierownik Zmiany w Dziale Logistyki

Czym będziesz się zajmować? Przygotowywaniem hali, Ustalaniem dziennego planu pracy, Nadzorem nad liderami, Ustalaniem grafiku pracy, Wyliczaniem premii dla pracowników, Zgłaszaniem usterek i awarii, Innymi obowiązkami organizacyjnymi. Czego od Ciebie wymagamy?...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | wczoraj