Praca: Kucharz

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Kucharz
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1826
OBOWIĄZKI:
sporządzanie posiłków dla 68 mieszkańców, roznoszenie posiłków na stołówce, sprzątanie, zmywanie naczyń, garnków, stanowiska pracy, przestrzeganie procedur HACCP
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe/zawodowe/średnie, kucharz, doświadczenie w kuchni

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze