Praca: Kucharz w bistro

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Kucharz w bistro
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/22/0497
OBOWIĄZKI:
- szkolenie bhp i ppoż.,- zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa,- nauka obróbki surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna),- nauka gastronomicznego rozbioru mięsa,- nauka wykonywania różnych potraw, także wegetariańskich,- nauka posługiwania się narzędziami, maszynami, urządzeniami przy przygotowywaniu potraw i napojów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: komunikatywna znajomość języka polskiego

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie