Praca: Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie
Księgowa
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0206
OBOWIĄZKI:
Księgowa / KsięgowyZakres obowiązków:• Samodzielna obsługa księgowa firm, • kontrola, dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych, • sporządzanie deklaracji podatkowych i JPK V7M, • sporządzanie sprawozdań finansowych, • współpraca z audytorem, • kontakt z klientem.Wymagania:• Wykształcenie minimum średnie,• 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,• sumienność i dokładność w realizacji powierzonych zadań.Mile widziane:• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu co najmniej komunikatywnym,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak
Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE (wymagany staż - lata: 3)
Uprawnienia: ASPEKT PODATKOWY I BILANSOWY
Uprawnienia: KSIĘGOWOŚĆ W MAŁYCH I ŚREDNICH PRZEDSIĘBIORSTWACH

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie