Praca: Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Księgowa
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/21/0036
OBOWIĄZKI:

- szkolenie bhp i ppoż. - zapoznanie z całokształtem funkcjonowania przedsiębiorstwa/instytucji - przyjmowanie dokumentów od klientów - wystawianie dokumentów płatniczych ZUS - sporządzanie dokumentów kadrowych - księgowanie i dekretacja dokumentów w księdze podatkowej - prowadzenie ewidencji zakupów i sprzedaży VAT

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

doświadczenie w pracy w biurze

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie