Praca: Księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Księgowa
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/0014
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie księgowości w zakresie ks. przychodów i rozchodów, ryczałt od przychodów ew., zanajomość rejsetr vat, pełne księgi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Konieczna Znajmość prawa podatkowego. 1 rok doświadczenia zawodowego - konieczneOferta pracy w ramach umowy o organizację prac interwencyjnych nr PR.5601.2.2021.MH

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli