Praca: Księgowa / Księgowy

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Księgowa / Księgowy
Miejsce pracy: Świebodzin
Zakres obowiązków
  • Analiza dokumentów pod względem formalnym, rachunkowym i podatkowym.
  • Rozliczenie rozrachunków, magazyn, kasa gotówkowa i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej.
  • Uzgadnianie sald z kontrahentami.
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych.
Wymagania
  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość ustawy o rachunkowości oraz przepisów prawa podatkowego.
  • Umiejętność analizy kont i rozliczeń.
  • Znajomość MS Excel.
  • Mile widziana znajomość programu finansowo-księgowego Streamsoft Prestiż.
Pracodawca oferuje:
  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.