Praca: Księgowa / Księgowy (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko

Księgowa / Księgowy (K/M)
Miejsce pracy: Świebodzin

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sprawdzanie, rejestracja i archiwizacja dokumentów księgowych w systemach księgowych,
  • Rozliczanie kosztów podróży służbowych pracowników,
  • Wystawianie dokumentów własnych zewnętrznych (dokumenty sprzedaży, dokumenty obciążeniowe dostawców i odbiorców),
  • Kontakt z klientami działu księgowego,
  • Kontakt z organami zewnętrznymi jak US, NBP, GUS
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Sporządzanie i weryfikacja rejestrów podatkowych oraz wskazanych deklaracji podatkowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Księgowej
  • Znajomość prawa podatkowego i zasad rachunkowości
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Samodzielność w działaniu
  • Analityczne myślenie
  • Odpowiedzialność
  • Dokładność i dbałość o szczegóły