Praca: Koordynator Procesu Szkoleniowego (m/k)

Dla jednego z naszych klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej, działającej w sektorze spożywczym, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Koordynator Procesu Szkoleniowego (m/k)
Miejsce pracy: Nowa Sól
Zakres obowiązków:
  • Przygotowywanie i koordynacja procesów szkoleniowych wewnątrz organizacji w oparciu o zdefiniowane cele i matryce kompetencyjne;
  • Wdrażanie metod szkoleniowych, dopasowanych do potrzeb rozwojowych dla poszczególnych stanowisk;
  • Implementacja narzędzi skutecznej oceny przeprowadzonych działań;
  • Identyfikacja obszarów kluczowych, wymagających wprowadzenia ulepszeń lub dalszego rozwoju;
  • Codzienna współpraca z działami: Produkcji, Utrzymania Ruchu, Optymalizacji oraz HR, celem identyfikowania bieżących potrzeb szkoleniowych oraz dalszego rozwoju pracowników;
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami.
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z koordynacją szkoleń wewnętrznych i rozwojem pracowników w firmie z sektora produkcyjnego;
  • Praktyczna wiedza związana z organizacją i koordynacją procesu szkoleniowego;
  • Średniozaawansowana znajomość języka angielskiego;
  • Chęć zgłębiania wiedzy związanej z działaniem procesu produkcyjnego, z uwzględnieniem wiedzy technicznej;
  • Świetne umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, które pozwolą na efektywną pracę z osobami na różnych szczeblach organizacji;
  • Inicjatywa w działaniu, kreatywność i otwartość na wprowadzanie zmian.
Nasz klient oferuje:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Dofinansowanie do opieki medycznej;
  • Wczasy pod gruszą;
  • Szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych oraz możliwość dofinansowania do szkoleń zewnętrznych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie stawiającej na nowoczesne technologie;
  • Pracę w zespole ceniącym sobie dobrą atmosferę i wzajemne wsparcie;
  • Realny wpływ na rozwój działu i całej organizacji;
  • Cykliczne imprezy firmowe i inne spotkania integracyjne;
  • Zniżki na produkty firmowe.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.