Praca: Koordynator działań ekologicznych i wolontarystycznych caritas

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Koordynator działań ekologicznych i wolontarystycznych caritas
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/1920
OBOWIĄZKI:
całoroczna koordynacja i animacja działań ekologicznych i wolontarystycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

komunikatywność, otwartość, empatia, samodzielność, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze