Praca: Kontroler jakości

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości opakowań, preform PET i zamknięć o Europejskim zasięgu przeznaczonych dla kosmetyków, chemii gospodarczej, produktów spożywczych, wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety. Posiadamy ponad 27 -letnie doświadczenie, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Gazele Biznesu 2018, Diamenty Miesięcznika FORBES 2018, Brylanty Polskiej Gospodarki i I miejsce w rankingu Firmy Rodzinne Forbesa 2019.

Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które dołączą do naszego zespołu.

Kontroler jakości
Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • nadzorowanie i zwalnianie jakościowe bieżącej produkcji
  • kontrola jakości materiałów wejściowych i wyrobów gotowych na hali produkcyjnej, jak i w laboratorium w oparciu o specyfikacje techniczne
  • kontrola wizualna wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującymi standardami
  • przeprowadzanie testów i badań jakościowych zgodnie z planami kontroli
  • prowadzenie dokumentacji jakościowej (arkusze pomiarowe, karty kontrolne, rejestry niezgodności, itp.)
  • dbałość o zgodność przebiegu procesu produkcji wyrobów PET z normami jakościowymi
  • nadzór nad procesem sortowania wyrobu niezgodnego
  • sporządzanie protokołów pomiarowych i dokumentacji jakościowej
  • udział w analizach przyczyn niezgodności oraz wdrażaniu działań korygujących.
  • udział w opracowywaniu instrukcji czynności kontrolno-pomiarowych.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średniego (preferowane kierunki techniczne)
  • umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • umiejętność posługiwania się podstawowym sprzętem pomiarowym
  • podstawowe umiejętności w obsłudze komputera, programów z pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • dobry wzrok
  • systematyczność i sumienność w wykonywaniu powtarzających się zadań
  • predyspozycje osobowościowe: umiejętność pracy w zespole, zdolność manualna, dokładność, elastyczność i samodzielność w działaniu, umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • po 3-miesięcznym okresie próbnym umowa o pracę na pełny etat
  • szkolenie wdrażające oraz ciągły rozwój, zdobywanie nowych doświadczeń oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • wynagrodzenia stałe + premia uznaniowa związana z wynikami osiągniętymi w pracy
  • bony świąteczne, okolicznościowe, karta OKsystem, dodatek do urlopu