Praca: Kontroler Jakości

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10500 osób z 45 narodów w ponad 90 lokalizacjach w 22 krajach.

Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Kontroler Jakości
Miejsce pracy: Świebodzin
Zakres obowiązków:
  • badanie jakości oraz ocenianie zgodności wyrobów aluminiowych z obowiązującymi standardami i procedurami
  • uzupełnianie raportów
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy
Wymagania:
  • jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie 3 zmianowym
  • posiadasz doświadczenie w pracy produkcyjnej (nie wymagamy tego, lecz będzie to z pewnością Twój atut)
  • jesteś zaangażowany oraz odpowiedzialny
  • posiadasz zdolności manualne oraz dobry wzrok
  • jesteś nastawiony na współpracę długoterminową
  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
Oferujemy:
  • umowę zlecenie na 3 miesięczny okres próbny -> z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • premię do 10% miesięcznie
  • pakiet szkoleń, który w pełni przygotuje Cię do pracy na stanowisku Kontrolera Jakości
  • szybką możliwość awansu na stanowisko brygadzisty