Praca: Konsultant ds obsługi Klienta

Unique People to Agencja Zatrudnienia o numerze 27584, która prowadzi kompleksowy proces rekrutacji dla Spółki CCDS, wyjątkowej organizacji w branży contact center, tworzonej przez profesjonalistów wyspecjalizowanych w skutecznej wielokanałowej komunikacji biznesu. Stawiamy na elastyczne procesy, nowoczesne technologie i kreatywnych ludzi. Należymy do największej grupy call center w Polsce.

Konsultant ds obsługi Klienta
Twoje zadania na projekcie:
  • obsługa połączeń przychodzących, doradztwo i badanie potrzeb w zakresie oferowanych produktów dla Klientów,
  • dosprzedaż produktów zgodna z wymogami Kontrahenta,
  • dbanie o pozytywny wizerunek marki.
Nasze oczekiwania:
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • cierpliwość oraz pozytywne nastawienie do pracy,
  • umiejętność współpracy w grupie,
  • orientacja na zadania i cele.
Mile widziane:
  • status ucznia/studenta.
Oferujemy:
  • długofalową współpracę w największym call center w Polsce,
  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy i szkolenia,
  • wparcie trenera i managera,
  • swobodną atmosferę - mówimy do siebie na Ty :)
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie, dzięki którym możesz zarabiać znacznie więcej,
  • pracę, którą możesz wykonywać zdalnie po okresie wdrożeniowym.