Praca: Konserwator

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Konserwator
Miejsce pracy: Nowa Sól
Numer: StPr/21/0332
OBOWIĄZKI:
Bieżące utrzymanie parku maszynowego,drobne naprawy maszyn i urządzeń,naprawy bieżące wg potrzeb,wydawanie i przyjmowanie paliw,kontrola nad gospodarką magazynową sprzętu, przeprowadzanie przeglądów maszyn i urządzeń, pomoc w bieżących awariach obiektu (np. instalacje wod-kan, drobne prace naprawcze).
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

KONIECZNE doświadczenie zawodowe w Dziale utrzymania ruchu co najmniej 6 m-cy.

Miejsce pracy:

Nowa Sól

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli