Praca: Klejenie ramek

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Klejenie ramek
Miejsce pracy: Babimost
Numer: StPr/20/1837
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie klejów i klejenie według rysunków
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

wymagane wykszt. zawodowe, min. 1 miesiąc doświadczenia w klejeniu ramek

Miejsce pracy:

Babimost


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze



Sprawdź najnowsze oferty pracy w Zielonej Górze i okolicach:

Konwojent

Ze swojej strony gwarantujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie po okresie próbnym umowa o pracę, pracę w pełnym wymiarze godzinowym. Podejmując z nami współpracę będziesz odpowiedzialny/a za: konwojowanie wartości pieniężnych, ładowanie,...

Firma: Simple Work Group Sp. z o. o. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Model / Modelka do sesji zdjęciowych obuwia

Czym będziesz się zajmować? Prezentowaniem obuwia wielu znanych marek w jednym z najnowocześniejszych studiów zdjęciowych branży e-commerce w Polsce. Prosimy o załączenie swojego CV oraz kilku zdjęć przedstawiających swoją sylwetkę oraz nogi. Czego...

Firma: eobuwie.pl S.A. | Zielona Góra | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ

Kierownik Restauracji Pracowniczej

Oferujemy: Konkurencyjne warunki zatrudnienia (podstawa, dodatek funkcyjny, system premiowy) Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej organizacji Niezbędne narzędzia i wysoki standard pracy Świetną atmosferę pracy Możliwość...

Firma: Dussmann Polska Sp.z o.o. | Świebodzin | dzisiaj
CZYTAJ WIĘCEJ