Praca: Kierownik Zespołu

Kierownik Zespołu
Miejsce pracy: Zielona Góra
Opis stanowiska:
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników,
  • Planowanie i koordynacja projektów firmy,
  • Monitorowanie postępów,
  • Raportowanie wyników,
  • Wdrażanie strategii rozwoju zespołu,
  • Motywowanie pracowników do efektywnej pracy i rozwoju swoich kompetencji,
  • Przeprowadzanie ocen okresowych i coaching podległego zespołu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem),
  • Umiejętności lidera i doskonała komunikacja interpersonalna,
  • Zdolność zarządzania i podejmowania odpowiedzialnych decyzji.
Oferujemy
  • Umowę o pracę na pełny etat,
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa),
  • Szkolenia,
  • Przyjazną atmosferę w pracy.