Praca: Kierownik Spedycji

KOIMEX SA – stabilnie rozwijająca się firma transportowo – spedycyjna specjalizująca się w przewozach międzynarodowych poszukuje kandydatów w celu rozbudowy swoich struktur. co roku zwiększamy swój potencjał przewozowy o 80-120 zestawów.

Masz doświadczenie w transporcie? chcesz się rozwijać? W związku z dynamicznym rozwojem prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Kierownik Spedycji

Miejsce pracy: Świebodzin (woj. lubuskie, pow. świebodziński)

Jeżeli posiadasz następujące cechy i umiejętności:
  • ambicję, chęć rozwoju osobistego i chcesz stanowić realny wkład w rozwój firmy,
  • doświadczenie w wielu obszarach prowadzenia firmy transportowej z flotą własną, na przykład:
    • znajomość zagadnień prawnych – konwencja CRM, postoje, szkody, mandaty, dokumentacja.
    • doskonała znajomość czasu pracy kierowcy w tym wyjątków, sytuacji nietypowych itd.
    • organizacja i zarządzanie różnymi procesami transportowymi – ADR, odpady, senty, trasy przejazdów - optymalizacja.
    •  znajomość zasad fakturowania.
  • nie boisz się działania i wyzwań (nie szukamy „menago” do wskazywania palcem, ale osób które żyją operacjami),
  • znasz języki obce (rosyjski, angielski , francuski, niemiecki, hiszpański),
  • motywację do nauki i działania, poszukiwania usprawnień i zmian,
  • otwarty umysł,
  • chęć do pracy w dynamicznym zmiennym otoczeniu,
  • ponadprzeciętne umiejętności interpersonalne

CZEKAMY NA CIEBIE!

Do Twoich zadań będzie należało:
  • organizowanie, nadzorowanie, rozwijanie zespołu spedytorów i dyspozytorów, kontrola poszczególnych etapów usługi transportowej,
  • wsparcie spedytorów i dyspozytorów w rozwiązywaniu bieżących problemów zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie,
  • tworzenie nowych procedur, poszukiwanie usprawnień, rozwój działów spedycji i dyspozytorów,
  • szkolenie, wdrażanie pracowników, dbałość o komunikację i przepływ informacji na wszystkich etapach i poziomach organizacyjnych.
  • współpraca z klientami, partnerami, kierowcami i innymi komórkami organizacyjnymi w firmie,
  • zapewnienie wysokiej jakości usług oferowanych klientom,
  • realizacja założeń budżetowych i jakościowych.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, zaangażowania i wyników,
  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy),
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy.

Sales Development Representative with Polish

You’ll enjoy: Working closely with the sales team to support business development Gaining a better understanding of competition and market situation Career and professional development opportunities (certifications, workshops, training sessions) A dynamic and...

Firma: R Systems | Zielona Góra | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

Pracownik utrzymania ruchu

Zakres obowiązków: nadzór nad procesami produkcyjnymi i utrzymanie ciągłości pracy maszyn diagnozowanie, naprawianie oraz uruchamianie systemów automatyki przemysłowej bieżąca konserwacja i przeglądy maszyn zainteresowanie nowinkami technicznymi gotowość...

Firma: GEDIA Poland Sp.z.o.o. | Nowa Sól | wczoraj
CZYTAJ WIĘCEJ

IT Project Engineer

At Amazon, we strive to be earth’s most customer-centric company where people can find and discover anything they want to buy online. We hire the world’s brightest minds, offering them an environment in which they can relentlessly improve the experience for...

Firma: Amazon Fulfillment Poland sp. z o.o. | Świebodzin | wczoraj