Praca: Kierownik sekcji (wydział eksploatacji nieruchomości - sekcja technicznego utrzymania nieruchomości)

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze
Kierownik sekcji (wydział eksploatacji nieruchomości - sekcja technicznego utrzymania nieruchomości)
Miejsce pracy: Zielona Góra
Numer: StPr/21/0488
OBOWIĄZKI:
nadzór nas prawidłowym technicznym utrzymaniem nieruchomości, umożliwienie systemowych działań zgodnych z wymogami "prawa budowlanego" i przepisami resortowymi dotyczącymi utrzymania obiektów wojksowych oraz infrastruktury technicznej, tworzenie warunków do wlasciwego zakwaterowania wojsk, przechowywania sprzętu oraz magazynowania, sprawowanie nadzoru nad przeprowadzaniem okresowych rocznych kontroli stanu technicznego budynków i budowli oraz okresowych 5-letnich kontroli stanu technicznego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie średnie lub wyższe w branży ogólnobudowlanej, elektrycznej, elektroenergetycznej lub sanitarnej, wykształcenie średnie - 5 lat pracy, wykształcenie wyższe - 3 lata pracy, praktyczna znajomośc obsługi pakietu Office (word, excel), znajomość ustawy prawo budowlane, rozporządzeń oraz przepisów branżowych, samodzielność, oraz inicjatywa w działaniu, komunikawywność, stan zdrowia pozwalający na pracę na wysokości powyżej 3 m, wskazane jest posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa osobowego uprawniającego do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą "ZASTRZEZONE" lub "POUFNE" lub kandydat podda się postępowaniu sprawdzającemu, uprawnienia do kierowania i nadzorowania robót budowlanych bez ograniczeń w jednej ze specjalności branżowych, przynależność do Izby Budownictwa. Praktyczna znajomość obsługi programów do kosztorysowania Norma.

Miejsce pracy:

Zielona Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 659 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze