Praca: Kierownik sekcji utrzymania ruchu i infrastruktury

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Kierownik sekcji utrzymania ruchu i infrastruktury
Miejsce pracy: Chociule
Numer: StPr/21/0092
OBOWIĄZKI:

Zarządzanie zespołem techników-inżynierów. Zarządzanie lokalnymi projektami lub wspieranie projektów realizowanych na obszarze UE. Współpraca z zespołem i całą siecią w celu wykorzystania dostępnej wiedzy technicznej i opracowania rozwiązań. Współpracy z działem bezpieczeństwa i kierownictwem obiektu w celu wdrażania, rejestrowania i kontrolowania programów dotyczących bezpieczeństwa i zachowania zgodności z przepisami. Organizacja programu szkoleniowego dla zespołu oraz zarządzanie jego realizacją w zakresie kompetencji technicznych; Praktyczna znajomość specjalistycznego sprzętu inżynierskiego i wyposażenia technicznego w centrum logistycznym, a także procedur dotyczących prac konserwacyjnych i bezpieczeństwa.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: znajomość programu Microsoft Excell, word
Uprawnienia: Zarządzanie projektami
Uprawnienia: Zarządzanie zasobami ludzkimi

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność współpracy z działem bezpieczeństwa [Umiejętność 1] : znajomość specjalistycznego sprzętu inżynierskiego, wyposażenia technicznego centrum logistycznym, znajomość procedur dotyczących prac konserwacyjnych [Inne] : PRACODAWCA NIE WYMAGA POTWIERDZENIA ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH CERTYFIKATAMI; PROSIMY O PRZESŁANIE INFORMACJI STAROSTY NA ADRES KORESPONDENCYJNY: UL. POLNA 11, 00-633 WARSZAWA

Miejsce pracy:

Chociule

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 387 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie