Praca: Kierownik Robót Hydrotechnicznych

Ogłoszenie numer: 4983620, z dnia 2021-07-12

SINOHYDRO to sieć powiązanych ze sobą firm oferujących wachlarz usług i kompleksowych rozwiązań inżynieryjnych, poczynając od projektowania poprzez budowę oraz dobór i montaż wyposażenia elektrycznego i mechanicznego.
SINOHYDRO koncentruje się na rozwoju wielu obszarów działalności, które są uzupełniające wobec siebie.

Kierownik Robót Hydrotechnicznych

Miejsce pracy: lubuskie / Nowa Sól

Opis stanowiska

  • Czynny udział przy realizacji całego procesu inwestycyjnego: przygotowanie harmonogramów robót, współpraca z działem prawnym, współpraca z całym zespołem inwestycyjnym, w tym przede wszystkim z kierownikami budów
  • Koordynowanie i nadzorowanie robót hydrotechnicznych
  • Współpraca z działem księgowym w trakcie rozliczania inwestycji, współpraca z działem ofertowania
  • Administracyjna obsługa kontraktu
  • Nadzór nad przestrzeganiem harmonogramów wynikających z umowy
  • Ocena i kontrola jakości wykonania prac budowlanych
  • Monitorowanie postępów prac na budowie
  • Sporządzanie pism i wniosków, prowadzenie dokumentacji budowlanej

Wymagania

  • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności hydrotechnicznej
  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze budowli hydrotechnicznych liczone od dnia uzyskania uprawnień
  • Doświadczenie związane z budową przepompowni
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów prawnych dotyczących budownictwa wodnego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie sporym atutem
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi
  • Samodzielność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz nastawienie na realizację celów

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (według preferencji kandydata)
  • Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną