Praca: Kierownik kotłowni wysokoprężnej sekcji gospodarki mieszkaniowej i kwaterunkowej wydziału techniki i zaopatrzenia

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Kierownik kotłowni wysokoprężnej sekcji gospodarki mieszkaniowej i kwaterunkowej wydziału techniki i zaopatrzenia
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/21/0055
OBOWIĄZKI:
- znajomośc przepisów , zarządzeń i wytycznych organów nadrzędnych ścisłe przestrzeganie i wykonywanie ich w zakresie swoich obowiązków służbowych;- kontrola nad właściwą praca całej obsługi kotłowni, prawidłową eksploatacją urządzeń centralnego ogrzewania;- zapewnienie gotowości urządzeń , instalacji i elementów kotłowni ;- wykonywanie wszelkich czynności związanych bezpośrednio z rozpoczęciem i zakończeniem sezonu grzewczego;- zamawianie oleju opałowego dla Placówek SG;- wykonywanie podstawowych czynności obsługowo - konserwacyjnych wynikających z Dokumentacji Techniczno - Ruchowych ( DTR ) poszczególnych urządzeń;- utrzymywanie w ruchu ciągłym , obsługiwanej kotłowni poprzez wykonywanie czynności zgodnie z instrukcją obsługi;- kontrola sprawności urządzeń pomiarowych;- racjonalna gospodarka opałem;- prowadzenie wymaganej dokumentacji dotyczących urządzeń kotłowni i instalacji centralnego ogrzewania;- udziałw komisjach odbioru obiektów po remontach;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Wymagania inne:

Wymagania konieczne :- poziom wykształcenia średnie;- co najmniej 4 lata pracy na podobnym stanowisku;- znajomość obsługi komputera;- systematyczność, staranność , rzetelność i obowiązkowość;- umiejętność pracy w zespole; Wymagania pożądane :- doświadczenie w pracy związanej z obsługą kotłowni i eksploatacją urządzeń c.o.

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 1 400 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim