Praca: Kierownik kotłowni wysokoprężnej sekcji gospodarki mieszkaniowej i kwaterunkowej wydziału techniki i zaopatrzenia nadodrzańskiego oddziału straży granicznej w krośnie odrzańskim

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim
Kierownik kotłowni wysokoprężnej sekcji gospodarki mieszkaniowej i kwaterunkowej wydziału techniki i zaopatrzenia nadodrzańskiego oddziału straży granicznej w krośnie odrzańskim
Miejsce pracy: Krosno Odrzańskie
Numer: StPr/21/0760
OBOWIĄZKI:
1.Znajomość przepisów, zarządzeń i wytycznych organów nadrzędnych, ściśle przestrzeganie i wykonywanie ich w zakresie swoich obowiązków służbowych;2.Kontrola nad właściwą pracą całej obsługi kotłowni, prawidłową eksploatacją urządzeń centralnego ogrzewania;3.Zapewnienie gotowości urządzeń, instalacji i elementów kotłowni;4.Wykonywanie wszelkich czynności związanych bezpośrednio z rozpoczęciem i zakończeniem sezonu grzewczego;5.Zamawianie oleju opałowego dla Placówek SG;6.Wykonywanie podstawowych czynności obsługowo-konserwacyjnych wynikających z Dokumentacji Techniczno- Ruchowych (DTR) poszczególnych urządzeń;7.Utrzymywanie w ruchu ciągłym, obsługiwanej kotłowni poprzez wykonywanie czynności zgodnie z instrukcją obsługi;8.Kontrola sprawności urządzeń pomiarowych;9.Racjonalna gospodarka opałem;10.Prowadzenie wymaganej dokumentacji dotyczących urządzeń kotłowni i instalacji centralnego ogrzewania;11.Udział w komisjach odbioru obiektów po remontach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Wymagania konieczne:-kultura pracy i osobista;-podstawowa obsługa komputera;-systematyczność;-umiejętność pracy w zespole;-uprawnienia G-2 i G-3Wymagania pożądane:-wykształcenie: średnie technine związane z obsługą kotłowni i eksploatacją urządzeń centralnego ogrzewania;-doświadczenie: 4 lata pracy przy obsłudze kotłowni.

Miejsce pracy:

Krosno Odrzańskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 466 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim