Praca: Kierownik- koordynator

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie
Kierownik- koordynator
Miejsce pracy: Świebodzin
Numer: StPr/21/0575
OBOWIĄZKI:
Nadzorowanie robót pod względem jakości, terminowość, pracy pracowników. Koordynacja pracy brygad oraz pracy sprzętu. Egzekwowanie wykonania powierzonych prac. Doświadczenie na podobnym stanowisku. Dyspozycyjność, mile widziane uprawnienia do kierowania robotami (nie wymagane).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Miejsce pracy:

Świebodzin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

3 000 - 5 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie