Praca: Kierownik kontroli jakości

Jesteśmy wiodącym producentem wysokiej jakości opakowań, preform PET i zamknięć o Europejskim zasięgu przeznaczonych dla kosmetyków, chemii gospodarczej, produktów spożywczych, wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety. Posiadamy ponad 27 -letnie doświadczenie, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Gazele Biznesu 2018, Diamenty Miesięcznika FORBES 2018, Brylanty Polskiej Gospodarki i I miejsce w rankingu Firmy Rodzinne Forbes’a 2019.

Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które dołączą do naszego zespołu.

Kierownik kontroli jakości
Miejsce pracy: Zielona Góra
ZADANIA:
  • kompleksowe zarządzanie Działem Jakości
  • udział we wdrażaniu polityki jakości, inicjatyw mających na celu poprawę pracy
  • nadzór nad przestrzeganiem standardów jakości w firmie
  • podejmowanie działań mających na celu wprowadzenie, usprawnienie i utrzymanie jakości wytwarzanych produktów zgodnie z metodologią Lean
  • wdrażanie nowoczesnych metod i narzędzi związanych z zarządzaniem kontrolą jakości opartą na Lean Manufacturing;
  • weryfikacja skuteczności wdrożonych działań i procedur jakościowych
  • ustalanie celów jakościowych
  • zapewnianie zgodność wdrożonych systemów jakości z założonymi wymaganiami
  • tworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów i produktów
  • uczestnictwo w audytach certyfikujących, klientowskich oraz nadzorujących zakład
  • analiza problemów jakościowych i wdrażanie usprawnień
  • zarządzanie procesem reklamacji oraz koordynacja i nadzór nad działaniami korygującymi
  • przeprowadzanie szkoleń wewnętrznych dla pracowników z zakresu jakości
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym
  • minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu działem jakości i procesami zapewnienia jakości w środowisku produkcyjnym
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • metodyczne podejście do rozwiązywania problemów i wdrażania rozwiązań
  • znajomość zagadnień, norm, procedur i narzędzi jakościowych obowiązujących w zakładach produkcyjnych
  • mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziami: 8D, FMEA, SPC, Six Sigma
  • doświadczenia w prowadzeniu projektów zgodnie filozofią Lean będzie dodatkowym atutem
  • systematyczność i sumienność w wykonywaniu powtarzających się zadań
  • predyspozycje osobowościowe: umiejętność pracy w zespole, dokładność, elastyczność i samodzielność w działaniu, umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność

Zapewniamy wsparcie w realizacji powierzonych celów kierowania działem KJ, podnoszeniem kompetencji i umiejętności wynikających ze specyfiki naszej branży. Dysponujemy bogatym zapleczem technicznym realizowanym w oparciu o najnowsze zautomatyzowane urządzenia pomiarowe. Dynamiczny rozwój działalności i globalne wsparcie grupy Logoplaste będzie ciągłym motywatorem do rozwoju pracy działu kontroli jakości. Zapraszamy do rekrutacji.

OFERUJEMY:

  • bardzo dobre warunki pracy w rozwijającej się firmie
  • umowa o pracę na pełny etat
  • możliwość rozwoju
  • przyuczenie na dane stanowisko
  • wynagrodzenia stałe + premia uznaniowa
  • bony świąteczne, okolicznościowe, karta OKsystem