Praca: Kierownik Działu Jakości

Firma Ekoenergetyka – Polska S.A. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury szybkiego ładowania wysokiej mocy dla samochodów i autobusów elektrycznych. Jesteśmy firmą technologiczną, a nasze innowacyjne projekty B+R rozwijają elektromobilność w skali globalnej.  Unikalne know-how tworzone przez naszych pracowników pozwala nam zmieniać oblicze komunikacji wprowadzając zeroemisyjny transport do miast na całym świecie. Byliśmy prekursorami rynku e-mobility, a teraz  dzięki zdobytemu doświadczeniu  - osiągamy technologiczne przywództwo w światowym megatrendzie jakim jest E-MOBILITY :)

Chcesz być częścią eRewolucji? Zapraszamy do rekrutacji na stanowisko:

Kierownik Działu Jakości
Miejsce pracy: Zielona Góra

Opis stanowiska:

  • tworzenie i nadzorowanie strategii zarządzania jakością;
  • projektowanie i nadzorowanie wdrażania, usprawnienia i utrzymania systemów zapewnienia jakości (wewnętrznych lub norm jakości ISO) we wszystkich obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa;
  • nadzorowanie spójności wszystkich systemów zarządzania obowiązujących w firmie;
  • opracowywanie i nadzór nad dokumentacją Systemów Zarządzania;
  • opiniowanie rozwiązań technologicznych, technicznych i organizacyjnych pod kątem funkcjonowania systemu jakości;
  • współpraca z jednostkami zewnętrznymi sporządzającymi orzeczenia o jakości;
  • nadzorowanie funkcjonowania laboratoriów produkcyjnych/badawczych, systemu produkcyjnego i innych jednostek wewnętrznych w aspekcie systemu jakości;
  • analizowanie danych i rekomendowanie rozwiązań odnośnie usprawnień procesów jakości produkcji;
  • tworzenie i nadzór nad realizacją strategii szkoleń dotyczących norm systemów jakości;
  • sprawowanie nadzoru nad dokumentacją wewnętrzną i zewnętrzną w ramach systemów zarządzania;
  • opracowywanie standardów jakościowych w odniesieniu do nowych produktów, procesów i usług, w tym opracowywanie dokumentów systemu jakości;
  • współpracowanie i zapewnianie przepływu informacji z różnymi działami organizacji w zakresie funkcjonowania systemów zapewniania jakości;
  • zarządzanie pracą działu kontroli jakości;
  • przeprowadzanie audytów jakościowych wewnętrznych i zlecenie audytów zewnętrznych, zlecanie analiz i pomiarów laboratoryjnych produktów i usług pod względem norm jakościowych oraz nadzorowanie przestrzegania standardów jakości w firmie;
  • przygotowywanie i reprezentowanie firmy podczas audytów certyfikujących i klientów;
  • analizowanie i monitorowanie wyników jakościowych tworzonych produktów i usług oraz dbałość o zgodność procesów ze standardami określonymi w systemach jakości;
  • opracowywanie i wdrażanie procedur i instrukcji tworzenie statystyk, raportów i innych dokumentów związanych z kontrolą jakości;
  • zarządzanie reklamacjami od klientów, w tym nadzorowanie działań korygujących i zapobiegawczych;
  • nadzór nad wyposażeniem kontrolnym i pomiarowym;
  • zarządzanie procesem reklamacji surowców oraz wyrobów gotowych;
  • doskonalenie własnych kompetencji i podległego zespołu;
  • reprezentowanie organizacji podczas kontroli administracyjnych;
  • tworzenie raportów, analiz oraz sprawozdań na temat zapewniania jakości dla zarządu organizacji;
  • uczestniczenie w opracowaniu budżetu organizacji w części dotyczącej funkcjonowania systemów zapewniania jakości;
  • zapewnienie podległemu zespołowi bezpiecznego środowiska pracy, dbanie o przestrzeganie przepisów bhp, kodeksu etycznego, prawa pracy, procedur i regulaminów ochrony ppoż. i ochrony środowiska;
  • dbanie o wizerunek, mienie i dobrą reputację Firmy,
  • raportowanie do Prezesa Zarządu.
Profil Kandydata:
  • wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane kierunki związane z zarządzaniem jakością, o profilu elektrycznym, informatycznym lub technicznym);
  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu minumum 5-cio osobowym działem jakości w firmie produkcyjnej;
  • wiedza w obszarze procesów jakości, produkcji oraz inżynierii;
  • certyfikaty audytora wewnętrznego systemów zarządzania PNEN ISO 9001:2015, PNEN ISO 14001:2015 i PNEN ISO 45001:2018;
  • znajomość narzędzi jakościowych APQP, PPAP, FMEA, SPC, MSA, IATF;
  • umiejętność analizy, planowania i przeprowadzenia kontroli procesu;
  • dobra znajomość programu MS Office (w szczególności Excel) oraz systemów typu ERP;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, umiejętność jasnego formułowania poleceń;
  • umiejętność organizowania pracy własnej oraz zespołu;
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz podejmowania decyzji;
  • proaktywność - poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań.
Oferujemy:

EkoZdrowie
  • Prywatna Opieka Medyczna LUX MED
  • Karta Medicover Sport
  • Dofinansowanie posiłków na Ekoen i zakupu okularów korekcyjnych
EkoInicjatywy
  • Wsparcie inicjatyw pracowniczych
  • Udział w akcjach charytatywnych Fundacji Ekoenergetyki
  • Sportowa integracja
EkoRozwój
  • Możliwość awansu
  • Szkolenia wewnętrzne merytoryczne i managerskie
  • Innowacyjne projekty e-mobility
  • Interdyscyplinarny zespół
  • Emplo – platforma do komunikacji
EkoWorkPlace
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Komfortowe przestronne biura
  • Pyszna kawa z lokalnej palarni
  • Ruchomy czas pracy
EkoPlus
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie pobytu dziecka w przedszkolu Ekolucky
  • Dofinansowanie ważnych momentów w życiu: ślub i narodziny dziecka
  • Płatny program poleceń pracowników do Działu Produkcji