Praca: Kierownik budowy

Ogłoszenie numer: 4501660, z dnia 2021-04-12

PowerChina to jedna z największych grup budowlanych świata, która realizuje projekty zarówno w Chinach jak i za granicą. Głównym obszarem działania firmy jest sektor energetyczny, zasoby wodne i ochrona środowiska, inżynieria lądowa, budownictwo (infrastruktura kolejowa, metra, autostrady, lotniska i infrastruktura komunalna).

Kierownik budowy

Miejsce pracy: lubuskie / Nowa Sól

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za realizację projektu w zakresie organizacji prac, kontroli jakości, terminowości, stanu zaawansowania i bezpieczeństwa realizowanych robót budowlanych zgodnie z zapisami w kontrakcie, projektem, przyjętym harmonogramem, dokumentacją techniczną, prawem budowlanym, zasadami BHP.

  • Protokolarne przejęcie w imieniu Pracodawcy i odpowiednie zabezpieczenie terenu budowy Inwestycji wraz ze znajdującymi się na nim obiektami budowlanymi, urządzeniami technicznymi i stałymi punktami osnowy geodezyjnej,

  • Prowadzenie dokumentacji i dziennika budowy,

  • Realizacja zaleceń wpisanych do dziennika budowy,

  • Zgłoszenie w imieniu Pracodawcy obiektu budowlanego do odbioru odpowiednim wpisem do dziennika budowy oraz uczestniczenie w czynnościach odbioru i zapewnienie usunięcia stwierdzonych wad, a także przekazanie inwestorowi odpowiedniego oświadczenia,

  • Prowadzenie w imieniu Pracodawcy kompleksowego nadzoru od strony technicznej nad realizacją inwestycji

  • Wykonywanie w interesie Pracodawcy innych czynności wymaganych przez sytuację na budowie, przy uwzględnieniu obowiązujących przepisów

  • Regularne raportowanie Pracodawcy sytuacji na budowie – w uzgodnionej formie

  • Uczestnictwo w naradach projektowych

  • Organizacja, kierowanie i nadzór nad pracą podwykonawców i pracowników firmy

  • Prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej

Wymagania

  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności hydrotechnicznej,
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w obszarze budowli hydrotechnicznych, liczone od momentu nadania uprawnień budowlanych oraz doświadczenie w nadzorowaniu robót obejmujących budowę, przebudowę lub remont wału przeciwpowodziowego I lub II klasy ważności,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie sporym atutem,
  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem i procesami budowlanymi,
  • Samodzielność, zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz nastawienie na realizację celów.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę BTB
  • Narzędzie pracy: laptop, dostęp do samochodów służbowych
  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Przyjazną i pozytywną atmosferę w międzynarodowym zespole
  • Wysoką kulturę organizacyjną